Okula dönüş Play-Doh Kırtasiye ile renkleniyor!

Okula dönüş Play-Doh Kırtasiye ile renkleniyor!
Okula dönüş Play-Doh Kırtasiye ile renkleniyor!
11 Ağustos 2016, Perşembe

Play-Doh Kırtasiye ile okula dönüş daha renkli

Ceren Kırtasiye tarafından üretilen ve satışa sunulan Play–Doh kırtasiye ürünleri canlı ve yoğun renkleriyle çocuklar için okula dönüşü daha renkli ve eğlenceli hale getiriyor. Üstelik ürünlerin elde ve giyside leke bırakmaması, kokusuz olması, silgi ile silinebilmesi artık bırakmaması ve en önemlisi de sağlığa zararlı hiçbir madde içermemesi ürünlere olan ilgiyi arttırıyor. Play–Doh ve Ceren Kırtasiye güvencesiyle üretilen tüm ürünler Avrupa standartlarının da üstünde sağlıklı ürün sertifikasına sahip.

Jel ve Üçgen mum boya ile canlı ve yoğun renkler

Jel mum boya geniş gövdesiyle çocukların kolay tutuşunu ve rahat boyamasını sağlıyor. Twister çevirme özelliğiyle de kalemtıraş kullanmaya gerek kalmadan kolayca açılıp kapanabiliyor. Ergonomik tutuş sağlayan üçgen mum boya ise rahat ve yumuşak kullanımıyla çocukların resim aktivitelerini renklendirirken, gölge çalışması yapabilmesini de sağlıyor. Mum boyaların uygulanan zeminde tortu bırakmaması ve silinebilme özelliğine sahip olmasıyla boyama çocuklar için daha eğlenceli hale dönüşüyor. El ve giysilerde leke bırakmayan özelliğiyle de anne babaları rahatlatıyor.

Keçeli Kalemler Play–Doh Kırtasiye’de

Yoğun ve parlak renk seçeneği, ultra dayanıklı ucu, yıkanabilir mürekkebi, kapak açık kalsa bile kurumayan yapısıyla ve birbirinden farklı renk seçenekleriyle Play-Doh keçeli kalemler okul günlerinde  çocukların  boyama eğlencelerinin vazgeçilmez bir parçası olmaya devam ediyor.

Play–Doh Kırtasiye ’ye öğretmen ve öğrencilerden tam not

İnsana ve insan sağlığına değer veren, kaliteyi yaşam felsefesi olarak benimseyen köklü bir kuruluş olmanın getirdiği tecrübe ile yarattığı işbirlikleri ve değişime olan bağlılığıyla istikrarlı bir büyüme gösteren Ceren Kırtasiye; okullarda çocuklara ve öğretmenlere yönelik yaptığı atölye çalışmaları, etkinliklerle de Play–Doh Kırtasiye ürünlerini deneyen öğretmen ve öğrencilerden tam not aldı. Ceren Kırtasiye yetkilileri “Anne, babaların ve çocukların güvenle kullanabilecekleri hijyenik ve sağlıklı ürünleri tüketicilerin beğenisine sunmaya devam edeceğiz” şeklinde açıklama yaptı.