İştiraklerimiz

Ceren Kâğıt ve Kırtasiye Sanayi A. Ş.,  değişime açık ve öncü yönetim anlayışını, yılların deneyimini etkin ve özgün vizyonunu günümüze taşıyarak, Veta Dış Ticaret A. Ş. ile gücünü birleştirip dünyaca ünlü Pierre Cardin ve Kanz markalarının çocuk araç-gereçleri grubu ürünlerini, deneyimli kadrosunu, bayilik ve dağıtım kanalları alt yapısını bünyesine alıp hızla gelişen ve büyüyen çocuk araç-gereç sektörüne de giriş yapmıştır.

Ceren Kırtasiye, farklı sektörlerde sunduğu ürün ve hizmetleri ile sektördeki lider konumunu pekiştirmeye devam ederek reklam, prodüksiyon ve marka danışmanlığı hizmetleri veren Afili Fikirler Reklam Ajansı’nı da bünyesine alarak medya sektörüne giriş yapmıştır. 

Ceren, medya ve diğer şirket faaliyetlerinin kaynaklarını birleştirilmesi ve optimum entegrasyon ilkelerini etkin biçimde uygulaması ve söz konusu ilkelerin yarattığı sinerji sayesinde, özgün ve çok yönlü yönetim anlayışı ile sektörde öncü rol üstlenerek yurtiçinde ve yurtdışında da yeni başarılara imza atmaya devam etmektedir.

İştiraklerimiz